Sierpień

Kochani,

bardzo długo znowu mnie tu nie było. Nie mam na to innego wytłumaczenia, a jedynie takie, że po prostu musiałam ułożyć swoje prywatne życie. Odpowiedzieć sobie na pytania: kto jest ważny? dlaczego? czego pragnę w życiu? w którą stronę chcę iść? I na wiele, wiele innych. Wydaje mi się, że już na 80% z nich znam te odpowiedzi, dlatego mogłam tutaj wrócić. :)

Przez prawie dwa miesiące wiele się w moim życiu działo. Jedne zdarzenia na pewno mogę zaliczyć do udanych, inne do trochę mniej. We wpisie znajdą się tylko te dobre, a co!

Przede wszystkim 28 sierpnia otrzymałam wyniki egzaminów zawodowych i oficjalnie jestem technikiem administracji! :) Także kolejny papierek w swojej teczce mam i jestem z tego powodu przeogromnie szczęśliwa! :) Dwa lata zarywania weekendów i ciągła nauka faktycznie dały efekty! ;)

Zdanie egzaminu zawodowego to nie jedyna ważna rzecz, która miała swoje miejsce w sierpniu. Wybrałam się także w końcu na pierwsze wakacje SAMOLOTEM! I uwaga … tak, zakochałam się. Mogłabym teraz latać codziennie, dla samej frajdy ze startu i poznawania nieba od drugiej strony. ;) Moim pierwszym kierunkiem była Kreta. Byłam tam tydzień i powiem Wam, że czuję niedosyt. Nie z tego powodu, że było to dość mało dni, ale po prostu wiem, że nie przeżyłam tych wakacji tak jakbym chciała i mogła. Zamiast cieszyć się widokami, których, z wiadomych względów na co dzień nigdy nie będę miała, to ja wolałam chodzić zamyślona, trochę obrażona na wszystko, zupełnie niepotrzebnie. Oczywiście, jak to w życiu bywa – mądry Polak po szkodzie. Mam nadzieję, że jeszcze będzie mi kiedyś dane odwiedzić tę wyspę i jeszcze raz NA NOWO poznać ją od podstaw. Jedno jednak, nasuwa mi się od razu. Jest to wyspa, na której niezbyt koniecznie dba się o plażę. Nie wiem … może ja byłam akurat w takim miejscu, gdzie plaża po prostu nie należała do najczystszych, ale Grecy mogliby jednak troszkę o to bardziej zadbać, bo rozmawiałam z ludźmi, którzy byli na innych greckich wyspach i wrażenie mieli podobne. Miałam również, podczas tego wyjazdu okazję, aby wybrać się na piękną wyspę Gramvousa i Balos. Tu o brudzie czy zaniedbaniu nie ma mowy … przepiękna laguna, plaża i woda… To jest miejsce, które po prostu jest nie do opisania. Poniżej zamieszczam kilka zdjęć zrobionych tam ( i nie tylko tam) i sami ocenicie czy mam rację czy nie.  (więcej zdjęć będzie dostępnych w najbliższych dniach na FB, dlatego zapraszam tam bardzo serdecznie ;*). Jednego marzenia nie udało mi się zrealizować … bardzo chciałam odwiedzić Santorini ( w końcu byłam tak blisko …), ale niestety finanse w tym roku zostały już wyczerpane i musiałam to odpuścić. Mam nadzieję, że jednak kiedyś uda mi się tam wybrać i nadrobić straconą okazję. :) Wyjazd był świetnie zorganizowany. Pierwszy raz korzystałam z usług biura podróży ITAKA, ale z całym sercem i pewnością, mogę polecić te biuro każdemu, kto nie chce się bać tego, że np. zgubi się na lotnisku w innym kraju czy otrzyma nie taki hotel/pokój, jaki był podany w ofercie. Tu wszystko było w porządku i naprawdę na jak najwyższym poziomie. :) 

Sierpień to także krótka, bo krótka, ale praca w biurze. ;) W końcu! Udało mi się załapać na takie stanowisko jak chciałam! :) Niestety było to jedynie dorywczo, ale mam nadzieję, że kiedyś uda mi się właśnie w takiej pracy odnaleźć swoje JA. :)

20150816_154303

20150816_163512

20150814_194922

20150812_133205

20150812_140740

5 myśli nt. „Sierpień

  1. To się nazywa notka ;) Mi to nawet nie jdna osoba pretensje miała że za długie notki, ale przecie są i mini to osoba mogła by którą kolwiek przecztać i dać temu dowód ;] Gratulacje z ” papierka”,w znaczeniu że krok do przodu, wyżej, sukces, zwł, że się starałaś . Dużo egzystencjalnych pytań, eh, brzmi znajomo =} skoro na 80 % masz na nie odp, i możliwości, co, jak gdzie, szczęście to do dzieła. Kreta, skubana, raz zazdroszczę że w ogóle jakieś wolne, urlop, wyjazd, odpoczynek, że tyyyyyyyyyyyle pieniędzy , a co do zdjęć, super że coś pokazałaś, ale jeśli osoba nie ma ” fejsa” a chciał bym Twoje zdjęcia Krety lub też innych miejsc zobaczyć to,,,,,jst szansa że pokażesz na blou czy @ ? Pzdr

  2. Ajjjjjjjj, napsiałem długi komentarz ale oczywiśćie kolejny raz ten złóm uniemożliwił na inny sposób zapisanie go…ogólnie non stop katorgi na kilk sposobów, ślimak jest szybszy i ogrotny przy tym złomie,powtórka : gratuluję papirka, sukcesu,pracy takiej, w takim miejscu nawt gdy chwilę, a nr 1 zazdroszczę wlnego, urlopu, odpoczynu, oderania się i tyyyyyyyyyle kasy , a jeśli sięnie ma ” fejsa” a chciałó by się zobaczyć Twoje fotki w większej ilości z Krety ale nie tylko jeśli masz egzotykę czy góry, naturę to,,,,da siecoś zrobić? ;} Pozdrawiam

  3. Przede wszystkim gratulacje z okazji zdanego egzaminu :) Po drugie widzę, że rozwijasz skrzydła :) Latanie jest cudowne, więc nie dziwię się, że Ci się spodobało, bo ja też uwielbiam tę formę komunikacji :)

    Pozdrawiam :)

  4. Ja panicznie boję się latać i nie wiem, czy kiedykolwiek będzie sprawiało mi to przyjemność. Mogę podróżować statkiem, jeździć samochodem, ale co do samolotów… jak tylko mam okazję, to wybieram inny środek transportu ;)
    I gratulacje z okazji zdanego egzaminu! :*

  5. Fantastycznie, że udało się zdać egzamin :) Ja nigdy nie latałam samolotem, sama jestem ciekawa jak zareagowałby mój organizm ;) wakacji zazdroszczę… na pewno cudownie spędzony czas w świetnym miejscu. Pozdrawiam :*

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>