Telegraficzny skrót :)

Moi Drodzy,

w ostatnich miesiącach, tyle się dzieje, że czasami zapominam o tym jak się nazywam. Postaram się streścić w telegraficznym skrócie, jakie zmiany zachodzą właśnie w moim życiu. :) Po pierwsze i jak dla mnie najważniejsze, skończyłam studia i już oficjalnie jestem MAGISTREM z Dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Ostatnie dwa miesiące to była gonitwa za czasem. Pisanie pracy, tworzenie projektów na zaliczenie, sesja i w końcu … OBRONA! :) Na nic nie miałam czasu. Dodatkowo, 13 czerwca zaczęłam pracę, już nie taką dorywczą, ale mam nadzieję – na dłużej, więc totalnie musiałam przeorganizować swoje życie.

Kolejna sprawa – przygotowania do ślubu. Wiecie lub nie, moje perturbacje miłosne z tamtego roku mają swój happy end. 30 lipca (jeśli wszystko będzie dobrze) skończę raz na zawsze ze stanem panieńskim. Z jednej strony jestem bardzo podekscytowana, a z drugiej, z racji kumulacji wszystkiego, nie umiem się tym do końca cieszyć. Ciągła bieganina, brak czasu dla samej siebie, bliskich powoduje, że jestem bardziej zestresowana niż szczęśliwa. W dodatku, dzisiaj uświadomiłam sobie, że ta moja fryzura ślubna to nie wiem czy to jest to…także zaczyna być coraz bardziej gorąco. Niby najważniejsze sprawy załatwione, ale mnóstwo pierdółek zaprząta mi głowę dzień i noc.

W międzyczasie byłam z przyjaciółkami na Sycylii (pisałam o tym we wcześniejszych postach), remontujemy nasze nowe gniazdko i uczymy się powoli życia RAZEM, a nie OBOK. -> to taki bardzo telegraficzny skrót, ale mam nadzieję, że już teraz będę tu zaglądać regularniej. :))

Buziaki Kochani! :*

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>